telefon
Zeytinburnu kombi servisi olarak size firmamızın tanıtımını değil size verdiğimiz hizmeti anlatacağız. Biz yapmadığımız veremediğimiz hizmeti asla reklam amacıyla müşterilerimizi hayal kırıklığına uğratmayız. Bozulan bir kombiniz mi var? İkinci el kombi almak istiyorsunuz ama garantisi yok diye güven sorunumu yaşıyorsunuz. Zeytinburnu kombi olarak bizden aldığınız 2 el kombilere bir yıl garanti belgesi sunuyoruz. Taktığımız parçalar da bir yıl garantilidir.

Yaptığımız servisten sonra kesinlikle bir sorun yaşamicaksınız. Çünkü ekibimiz en ince ayrıntıları  göz önüne alıp yapılması gereken bütün kontrolleri en kısa sürede bitirip rahat etmeniz için elimizden geleni yapmaktayız. Biz Zeytinburnu kombi servis olarak şuana kadar tek bir şikayet bile almamış yaptığımız işin en iyisini yaparak müşterilerimizin gönlünü fed ederek başarılara doymuyoruz. 
Verdiğimiz hizmetlerden faydalanmak bizi denemek istiyorsanız? 

Zeytinburnu Protherm Servisi çağrı merkezimiz 0212 581 00 77 ulaşabilirsiniz. Eğitimli ekipmanlarımız , güler yüzlü hizmetimiz ve en önemlisi yaptığımız işten en iyi şekilde memnun kalacaksınız. Bizim için en önemli müşteri memnuniyetidir.